Windykacja

NB WINDYKACJA
przeznaczenie:
kancelaria windykacyjna

Charakterystyka:

Nowoczesny systemem informatyczny, kompleksowe i niezastąpione narzędzie pracy przy zarządzaniu kancelarią windykacyjną. Stworzony na zlecenie jednej z kancelarii dla której priorytetem jest skutecznie działanie oraz ekspresowy przepływ informacji na etapie ugodowym sądowym, jak i komorniczym.
System opracowano w oparciu o procedury działań kancelarii windykacyjno-prawniczej.
Struktura systemu umożliwia klientowi pełną kontrolę podejmowanych czynności, wpłat dokonywanych przez dłużników i komorników oraz monitoruje terminy spraw na każdym etapie zaawansowania. Umożliwia wysyłanie wezwań do zapłaty, generowanie not odsetkowych. Podział należności na raty i wygenerowania odpowiedniego wezwania. Program umożliwia analizę działań pracowników ,telemarketerów, windykatorów, Skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów.
System umożliwia przekazywanie spraw z etapu polubownego do etapu sądowego ,poprzez połączenie z programem Kancelaria Net.

Wszystkie uaktualnienia oraz poprawki są dostępne dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatne.
Gwarantuje to funkcjonalność i działanie programu idealnego dla branży windykacyjno-prawniczej.
Istnieje ponadto możliwość przystosowania programu do indywidualnych potrzeb dla konkretnej firmy.
System „NB Windykacja” jest oprogramowaniem sieciowym pozwalającym na wykorzystanie go na wielu stanowiskach i bezproblemową wymianę danych za pomocą bazy zainstalowanej na jednym z komputerów - serwerze.

Program dostępny jest w 3 wersjach:
-wersja aplikacyjna zalecana do 15 użytkowników
-wersja sieciowa zalecana powyżej 15 użytkowników (www-aplikacja)
-wersja oddziałowa (sieć oddziałów firmy w rożnych miastach) (www-aplikacja)